Responsive image
Responsive image

O firmie

Total Solutions Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,  ul. Biedronki 35, wpisana do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000371704, NIP 9512328671, Regon 142707175 rozpoczęła swoją działalność w grudniu 2010 roku. Total Solutions Management Sp. z o.o. poprzez udziałowców i partnerów skupia w sobie doświadczenie i wiedzę niezbędną do realizacji zadań w zakresie:

  • Automatyki budynkowej ( BMS )
  • Budynkowych systemów bezpieczeństwa ( SAP, DSO, SSWiN, KD )
  • Systemów telewizji dozorowej ( CCTV )
  • Systemów teleinformatycznych ( WAN, LAN )

Od wielu lat wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty i technologie, śledzimy zmieniające się oczekiwania rynku i skutecznie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta. Nasz wykwalifikowany zespół inżynierów służy wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie naszej współpracy.
TSM Sp. z o.o. działa wspólnie z firmami TAMPER Sp. z o.o. oraz Luxmat Telecom Sp. z o.o.  Większość kontraktów realizujemy wspólnie, co pozwala nam oferować naszym klientom szeroki zakres usług i wykonanie powierzonych zadań rzetelnie i profesjonalnie.

Firma nasza zatrudnia wysoko wykwalifikowanych inżynierów oraz techników posiadających licencje I i II stopnia.  Wspólnicy Total Solutions Management Sp. z o.o funkcjonują na tzw. rynku „ochrony” od 1989 roku.

W naszej działalności opieramy się na rozwiązaniach liderów światowego rynku nowych technologii takich jak:
Delta Controls,  TAC Schneider Electric,  ESSER,  Schrack Seconet,  Bosch Security Systems,  GE Security,  TOA Electronics, Siemens,  ADC Krone,  Tyco Electronics/AMP NETCONNECT, Galaxy


automatyka budynkowa

AUTOMATYKA
BUDYNKOWA

BMS

więcej »

systemy bezpieczeństwa

SYSTEMY
BEZPIECZEŃSTWA

SAP, DSO, SSWiN, KD

więcej »

systemy telewizji dozorowej

SYSTEMY TELEWIZJI DOZOROWEJ

CCTV

więcej »

systemy teleinformatyczne

SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE

WAN, LAN

więcej »